Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobřichovice - 14.11.2021

Poberounský dvouboj.
Valinka, Sára a Sofinka. Sofča a Laura.
Naty a Anička. 

article preview

img_6358-1-.jpgDnešní zavody v Dobřichovicích je velkou pochvalou gymnástkám za statečnost a jejich výkon, který ze sebe vydaly. Po covidové pauze, letních prázdnin, nemocem, svátkům, časové náročnosti na hodinách s přípravou nářadí a dalším, které nám brání v tréninků jsme na gymnastky velmi pyšný. Co zvládnou na tréninku za 3-4 hodiny v týdnu včetně závodních sestav, byl jejich úspěch dnes znát. Sofie Štorkova ročník 2010 se umístila mezi 10 nejlepších gym. Sofie Jonašova ročník 2012 15 z 19 gymnastek (závodní sestavu trénovala pouze ve 4h), Sára Matyščaková ročník 2013 16 z 21. Šikulky Valinka Hermannova, Laura Homolková a Anda Milcova. Naty Burešové se dnes nedařilo. Většina gymnastek vyrazila poprvé na svůj první závod. GRATULUJEME!!! Jste jedničky!!!

 

Dále hledáme prostory k vybudování tělocvičny. Kdo ví o prostorech, ať nás prosím informuje. Děkujeme.

 

Náhledy fotografií ze složky Dobřichovice - 14.11.2021